Бути поруч з Ісусом – це привілей

Усі лікарі говорили мені, що шансів вилікуватися немає. Я не могла ходити, мала жахливі болі. Багато часу провела у ліжку, пересувалася на милицях або в інвалідному візку. Біль завжди супроводжував мене. Це тривало 12 років.

Мене звати Лурд і я належу до парафії Санто Крісто дель Кальваріо в Марбельї (Іспанія), в якій від 1 листопада 2013 р. є безперервна адорація. Завдяки адорації Господь Бог, присутній в Пресвятих Дарах, «велике бо вчинив мені» (Лк 1:49).

Декілька років тому я захворіла на некроз стегнової кістки. Не могла ходити, багато страждала, жахливо почувалася. Була в декількох лікарів, які підтвердили, що у випадку моєї хвороби медицина безсила і я не зможу ходити до кінця життя. Поставили мені протез, але хвороба прогресувала… Я продовжувала шукати допомоги фахівців. Поїхала до Барселони, де лежала по черзі в трьох лікарнях. Усі лікарі говорили мені, що я не маю шансів вилікуватися.

Я не могла ходити, терпіла жахливий біль. Багато часу провела у ліжку, пересувалася на милицях або в інвалідному візку. Біль завжди супроводжував мене. Це тривало 12 років. На щастя, Господь Бог допоміг мені заприязнитися з людьми, які одного дня привезли мене на адорацію Пресвятих Дарів. Відтоді я почала щоденно приїздити на Святу Месу і адорацію. Там зустрічала Ісуса, присутнього в Євхаристії, і просила Його, щоб зцілив мене, якщо така Його воля. Також благала про силу терпіти страждання і про радість.

З дитинства я завжди була віддана Божій Матері і знаю, що це Вона припровадила мене до Ісуса. Адорацію я відвідувала вночі, коли було найменше бажаючих. Мої друзі відвозили мене до церкви. Під час адорації я говорила Ісусові: «Господи Ісусе, вилікуй мене, зціли мене». І додавала: «Не тільки мене», бо просила також про здоров’я для інших хворих. Проминув один рік і наступний, а я щоденно приходила на Святу Месу і перебувала на адорації. Ніколи не переставала брати участь в тих зустрічах з Господом Богом, навіть тоді, коли переживала великий біль чи була хвора. Часом, йдучи на адорацію, почувала себе жахливо, але коли звідти виходила, ставало краще. Отже, я ніколи не переставала брати участь в зустрічах з Ісусом на Святій Месі і на адорації. Проминуло кілька років, а я продовжувала ходити до храму. Тоді Господь Бог почав в мені діяти і зціляти мене, спершу духовно. Відбувалося так день за днем і сталося, що Господь зцілив мене повністю духовно і фізично, не тільки від некрозу стегнової кістки, але й від інших хвороб, між іншим, від серйозних проблем зору. Я почала нормально ходити, викинула милиці і інвалідний візок. Некроз стегнової кістки повністю зник. Господь Ісус повернув мені здоров’я душі і тіла в повноті.

Я відчутно досвідчила, що Його нескінченна любов ― найефективніші ліки від усіх духовних і фізичних хвороб. Однак, потрібно докласти зусиль, щоб відкритися Його любові через участь в щоденній Святій Месі і перебування на адорації.

Я вдячна Ісусові за все. Тепер знаю, що страждання і хвороба є даром Його любові, а також все, що трапилося зі мною в житті, було для мого добра, для мого дозрівання до любові, до Неба.

Нещодавно, перебуваючи в церкві, у мене піднявся тиск. Раптом я відчула страшенно сильний головний біль, біль у грудях та в плечі. Саме було Святе Причастя, священик дав мені гостію і поклав долоню на моє чоло. Коли він забрав руку, я відразу відчула себе дуже добре.

Я багаторазово досвідчувала те, що коли мене щось боліло чи була проста застуда, то під час адорації віддавала Ісусові свій біль та погане самопочуття і говорила: «Нехай буде воля Твоя». Наступного дня почувалася як новонароджена. В Євхаристії реально присутній Всемогутній Бог, що є любов’ю. Багато людей у це не вірять або не до кінця вірять. Для мене очевидно, що в Євхаристії присутній воскреслий Ісус, який є Богом. Коли я приходжу на Святу Месу і адорацію, Ісус змінює мене, і це є чудом. Бути так близько Ісуса – це для мене великий привілей і щастя. Дві години адорації проминають мені дуже швидко. Я щаслива, що можу щоденно приймати участь у Святій Месі і перебувати на адорації. Ніколи не пропускаю цих зустрічей з Богом, бо приходжу до Нього не з обов’язку, а з любові.

Прагну звернутися до священників, щоби відкривали свої церкви і запроваджували адорацію, а також більше говорили про Ісуса, присутнього в Пресвятих Дарах, і про духовну користь від адорації та щоденної Євхаристії.

Завдяки адорації і щоденній Святій Месі я закохалася в Господа Бога. Але це Він перший полюбив мене. Це очевидно. Зустрічаючись з Ним на Святій Месі й адорації, я дозволила Йому зцілити моє серце і розпалити його любов’ю до Нього і до інших людей. Це духовне зцілення для мене найважливіше.

Я переконана, що Господь Ісус дуже прагне, щоби ми приходили до Нього і поклонялися Йому в Євхаристії. Я часто говорю Ісусові: «Господи, хочеш, щоби я пішла Тебе адорувати? Тому йду з великим задоволенням». Хоча я багато разів ходила на адорацію сонлива, втомлена, але ніколи не піддалася прагненням свого тіла. Для мене найважливіше – це бути з Ісусом, який є живим Богом! Це така велика, дивовижна таємниця, що важко її збагнути. Думаю, що я привілейована. Не знаю, чому Господь Бог стільки для мене зробив, я не заслуговую на це! Я грішна, як і всі інші, але Господь вчинив для мене великі речі.

Я хотіла б, щоб увесь світ пізнав Його, бо Він цього прагне. Думаю, що велика байдужість людей до Бога походить від їхнього незнання, бо якби вони лише повірили, що Ісус присутній в Євхаристії, стояли б у чергах до каплиці, де є адорація. Тоді каплиця завжди була би повною!

У кожній хворобі, яка приносить нам страждання, Він приходить до нас і діє. Він хоче вилікувати нас від страху і бунту, щоби ми повністю довірились і дозволили Йому вести нас по життю.

Я переконана, що Ісус прагне усіх нас духовно зцілити і просить, щоби ми до Нього приходили. Якщо ми це зробимо, Він неодмінно вилікує нас духовно і навіть фізично, якщо це допоможе нам на шляху до Неба. Те, що Ісус зробив зі мною,Він зробив не тільки для мене, але і для всього світу. Адже якби всі хворі прийшли з вірою перед обличчя Ісуса в Євхаристії, вони б вилікувались.

Господь Ісус просить: «Прийдіть до мене всі втомлені й обтяжені, і я облегшу вас. Візьміть ярмо моє на себе й навчіться від мене, бо я лагідний і сумирний серцем, тож знайдете полегшу душам вашим. Ярмо бо моє любе й тягар мій легкий» (Мт 11:28-30).

Лурд із Марбельї