Католицький євангелізаційний часопис «Любіть одне одного!» у 1975 році заснував о. Тадеуш Мищинський SChr, щоб поширювати ідеї Громадської акції любові бл. Кардинала Стефана Вишинського. Після його смерті 1991 року видавництво часопису доручено о. Мечиславу Пйотровському SChr, який обійняв посаду головного редактора «Любіть одне одного!». Упродовж 30 років його редакційної роботи часопис набрав великого євангелізаційного розмаху. Цілковитий річний наклад сягнув 1,5 млн екземплярів. Часопис видавали 23 мовами і надсилали до понад 130 країн світу. Частину екземплярів ми надсилали безплатно, зокрема до місійних країн Африки, Азії, Південної Америки, колишніх республік СРСР, а також в’язниць і сиротинців.
З 1 грудня 2022 року місію «Любіть одне одного!» продовжує фундація Йоана Павла ІІ. Його редагує та сама редакційна колегія, яка бажає зберегти євангелізаційний і місійний характер часопису. Видавець часопису Видавництво Йоана Павла ІІ. «Любіть одне одного!» на тлі інших католицьких часописів вирізняється турботою про життя молодого покоління в чистоті. Найважливіше завдання часопису – це формування позиції читачів на підставі ідей Громадської акції любові, тобто програма доброзичливості до іншої людини, що закорінена у вірі в Бога. Безсумнівна перевага нашого часопису – це чітке і безкомпромісне ставлення до справ, пов’язаних із захистом життя від зачаття аж до природної смерті, з людською статевістю, батьківством і нерозривністю подружжя, що його ми розуміємо як зв’язок жінки і чоловіка, спираючись на навчання св. Йоана Павла ІІ і його теології тіла. Зміст видання збагачують надзвичайно цінні свідчення людей, що навернулися або зазнали зцілення, а також приклади чудес і подій надприродного характеру.
Наш часопис призначений як для осіб, які бажають поглибити свої стосунки з Богом за допомогою публікацій, згідних із навчанням Католицької Церкви, так і для тих, що переживають кризу віри чи відійшли від Церкви – молоді, тих, що шукають, подружніх пар, які переживають кризу чи бажають зміцнити свій зв’язок, в також для літніх, самотніх і стражденних людей.